500 581 100 [email protected]
Żuromin herb

Szamba betonowe Żuromin

Naszą specjalizacją są konstrukcje betonowe różnego przeznaczenia, które sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych, jak i dla użytku przez przedsiębiorców prowadzących zakłady wytwórcze, a także w strukturach komunalnych. Oferta nasza skierowana jest więc do bardzo szerokiej rzeszy mieszkańców Polski, w tym powiatu żuromińskiego województwa mazowieckiego, gdzie mamy już spore grono zadowolonych z naszych usług odbiorców.

Mieszkańców miast i gmin miejskich Żuromin, Bieżuń oraz Lubowidz, jak i gmin wiejskich Kuczbork-Osada, Lutocin i Siemiątkowo zainteresowały przede wszystkim szamba, jako wyjątkowo szczelne oraz certyfikowane zbiorniki bezodpływowe, wykonywane z najlepszej jakości materiałów na rynku, w zgodzie z rygorystycznymi wymaganiami odnośnie do ochrony środowiska naturalnego.

Nie tylko takie konstrukcje betonowe przy tym wytwarzamy, gdyż z naszej firmy pochodzą również piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe o grubości ścianek do 12 centymetrów, czy studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe. Dodatkowo oferujemy włazy do szamb i wyposażenie zbiornika na nieczystości w czujnik poziomu szamba, który ułatwia bezproblemowe kontrolowanie terminu zamawiania do jego opróżniania wozu asenizacyjnego.

Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia, a w jego cenie zapewniamy transport na miejsce przeznaczenia oraz montaż.