500 581 100 [email protected]
Zwoleń herb

Szamba betonowe Zwoleń

Ze względu na ciągle jeszcze niedostateczne skanalizowanie obszaru naszego kraju nie słabnie zainteresowanie takimi wyrobami jak szamba. Jednakże ze względu na rygorystyczne przepisy środowiskowe dotyczące konstrukcji tego typu, wymagane jest instalowanie na posesjach wyłącznie bezodpływowego zbiornika, spełniającego wymagania szczelności. Nasze szamba są właśnie takimi konstrukcjami, a ponadto każde z nich jest szambem z certyfikatem, którego montaż na posesji upoważnia również do starania się o jego dofinansowanie z funduszy ochrony środowiska.

Nie jest to przy tym jedyny nasz produkt, gdyż oprócz samych zbiorników na szambo oferujemy również włazy betonowe i włazy żeliwne do szamb, a także kanały samochodowe, studnie wodomierzowe i zbiorniki przeciwpożarowe, jak również piwnice ogrodowe o pojemności do 13 metrów sześciennych. Wszystkimi naszymi wyrobami pragniemy zainteresować mieszkańców miasta Zwoleń oraz gmin Kazanów, Policzna, Przyłęk i Tczów, czyli obszaru powiatu zwoleńskiego województwa mazowieckiego, gdzie mieszkają ludzie, którzy już są zadowoleni z faktu współpracy z naszą firmą.

Kontakt z nami jest łatwy, a oprócz oferty gwarantujemy również fachowe doradztwo w sprawie doboru odpowiedniego rozmiaru zarówno szamba na posesję, jak pozostałych konstrukcji. Podpowiadamy, jakiego rozmiaru wykop należy pod dany obiekt betonowy przygotować, następnie dowozimy zamówienie na miejsce i fachowo je montujemy. Wystawiamy faktury i dajemy gwarancję na swoje wyroby oraz zapewniamy szybką realizację każdego zamówienia.