500 581 100 [email protected]
Żyrardów herb

Szamba betonowe Żyrardów

Głównym, ale nie jedynym produktem naszej firmy, są betonowe zbiorniki na szambo, do których montowania na terenach własnych posesji oraz przedsiębiorstw nieskanalizowanych zachęcamy również mieszkańców powiatu żyrardowskiego z województwa mazowieckiego. Mieszkańcy miast Żyrardów i Mszczonów oraz gmin Puszcza Mariańska, Radziejowice i Wiskitki są już w pewnej liczbie klientami naszego przedsiębiorstwa i korzystają zarówno z szamb betonowych, piwnic ogrodowych, czy kanałów samochodowych naszej produkcji.

Odnośnie do bezodpływowych zbiorników na szambo, w naszej ofercie znajduje się cała ich gama, począwszy od szamb małych o pojemności dwóch tysięcy litrów, poprzez pośrednie do szamb dużych, których pojemność wynosi nawet 12 tysięcy litrów, a przy łączeniu szeregowym do nawet 24 000 litrów. Zapewniamy również szczelne i bezpieczne włazy do szamb, a do całości dołączamy certyfikat zgodności z przepisami odnośnie do środowiska naturalnego. Jest to dokument o tyle ważny, że naszym szambom niestraszna jest żadna kontrola sanitarna, czy budowlana, a dodatkowo można się dzięki niemu ubiegać o zwrot części kosztów inwestycji od agencji środowiskowych.

Nasze produkty, czyli szamba, ale także studnie wodomierzowe, czy betonowe zbiorniki przeciwpożarowe dowozimy na miejsce przeznaczenia transportem firmowym i jest to wliczone w cenę zamówienia. Również sam montaż, zapewniany przez naszą firmę i przeprowadzany przez fachowców nie wymaga dodatkowych opłat, a do inwestora należy jedynie przygotowanie odpowiedniego miejsca pod daną konstrukcje oraz oczywiście złożenie zamówienia. Zapewniamy rekordowo szybki czas jego realizacji.