500 581 100 [email protected]

Województwo opolskie

Zajmujemy się sprzedażą zbiorników na szambo. Jeśli szukasz trwałego pojemnika na nieczystości, to świetnie trafiłeś. Produkujemy szamba z najwyższej klasy betonu, dzięki temu możemy zagwarantować, że będą one bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Zachęcamy do wymiany starych zbiorników, które zagrażają środowisku naturalnemu. Razem zadbamy o wspólne dobro!

Prowadzimy sprzedaż na terenie województwa opolskiego. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do największych miast takich jak Opole, Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Nysa, Namysłów. Docieramy również do niewielkich miejscowości. Powiaty brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, opolski, prudnicki, oraz strzelecki nie są nam obce. Nie boimy się wyzwań dlatego docieramy wszędzie tam, gdzie nasza konkurencja wysiada.

Jeśli mieszkasz w województwie opolskim, zadzwoń do nas! Nasi pracownicy pomogą wybrać zbiornik betonowy o odpowiedniej pojemności, odpowiadający zapotrzebowaniu domowników. Do każdego produktu dodajemy certyfikat, który jest potwierdzeniem tego, że szambo spełnia wszelkie stawiane przed tego typu obiektem wymagania. Sprawdź nas, przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku.