500 581 100 [email protected]

Województwo podlaskie

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą bezodpływowych zbiorników na szambo. Jeśli planujesz kupić taki zbiornik, świetnie trafiłeś. Z naszych usług każdego roku korzystają tysiące klientów. Cieszymy się naprawdę dobrą opinią, a to wszystko dlatego, że nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy betonu. My nie oszczędzamy na jakości produktu, dzięki czemu ty możesz cieszyć się jego trwałością i bezawaryjnością przez wiele lat!

Działamy na terenie całego województwa podlaskiego. Jesteśmy znani w takich miastach jak Białystok, Suwałki, Łomża, Hajnówka, Grajewo, Augustów i w wielu innych miejscowościach. Decydując się na zakup szamba betonowego w naszej firmie masz zagwarantowany jego transport i montaż w cenie zakupu. Nie musisz się kompletnie niczym przejmować, wystarczy, że przygotujesz wykop pod zbiornik na szambo. Resztą zajmiemy się sami! Dojedziemy do każdej miejscowości leżącej w powiatach takich jak Siemiatycki, Hajnowski, Bielski, Białostocki, Wysokomazowiecki, Zambrowski, Łomżyński, Kolneński, Moniecki, Grajewski, Sokólski, Augustowski, Sejneński, czy Suwalski. Nie ma miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć!

Nasi pracownicy czekają na telefon od Ciebie! Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pomożemy w doborze odpowiedniego zbiornika, ustalimy pasujący Ci termin dostawy i jego montażu. Każdy zakup potwierdzony jest certyfikatem, który jest gwarancją tego, że szambo jest szczelne, a jego konstrukcja jest zgodna z wymaganiami stawianymi przez nadzór budowlany.

Zachęcamy do kontaktu.