500 581 100 [email protected]

Województwo pomorskie

Specjalnością naszej firmy są betonowe zbiorniki na szambo. Jeśli poszukujesz takiego obiektu, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jakość naszych produktów stawia nas w czołówce producentów szamb. Nasze zbiorniki cechują się ogromną trwałością dzięki czemu przez długie lata pozostają w pełni szczelne, co jest bardzo ważne w przypadku zbiorników na szambo.

Kierujemy naszą ofertę do mieszkańców województwa Pomorskiego. Mamy masę zadowolonych klientów, którzy montowali szczelne pojemniki na nieczystości w takich miastach jak Wejherowo, Słupsk, Starogard Gdański, Malbork, Chojnice, Kwidzyn, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Kartuzy, Bytów, Lębork i w wielu innych. Swoim zasięgiem obejmujemy takie powiaty jak Malborski, Kwidzyński, Sztumski, Nowodworski, Tczewski, Gdański, Starogardzki, Chojnicki, Kościerski, Wejherowski, Kartuski, Lęborski, Pucki, Bytowski, Słupski, Człuchowski. Nie ma dla nas miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć!

Każdy zbiornik jest szczegółowo sprawdzany w tym przechodzi również próbę szczelności. Wszystko potwierdza certyfikat, który dokładamy do każdego zakupionego u nas szamba. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać zbiornik spełniający wymagania gospodarstwa domowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się zrealizować zamówienie tak szybko jak tylko jest to możliwe.