500 581 100 [email protected]

Województwo śląskie

Decydując się na zakup zbiornika na szambo powinni rozważyć Państwo naszą ofertę. Od wielu lat funkcjonujemy w województwie Śląskim i możemy pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów. Zachęcamy także do poznania innych oferowanych przez nas produktów. Możecie u nas zakupić betonowe kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, studnie wodomierzowe oraz włazy do szamba.

Nie tylko prowadzimy sprzedaż szamb ale również wykonujemy ich montaż u klienta. Gwarantujemy usługę wykonaną na najwyższym poziomie. Do każdego zakupu dołączamy certyfikat, który potwierdza trwałość betonu, z którego zostało wykonane szambo betonowe.

Swoją ofertę kierujemy do osób zamieszkujących województwo śląskie. Obsługiwane przez nas miasta to Gliwice, Katowice, Tychy, Zabrze, Bielsko-Biała, Mikołów, Częstochowa, Zawiercie, Dąbrowa, Pszczyna, Żywiec i wiele innych. W tym również znacznie mniejsze miejscowości należące do powiatów takich jak Kłobucki, Zawierciański, Częstochowski, Lubliniecki, Myszkowski, Tarnogórski, Gliwicki, Bieruńsko-Lędziński, Raciborski, Mikołowski, Pszczyński, Wodzisławski, Bielski, Cieszyński, Żywiecki.

Wybór odpowiedniego pojemnika na nieczystości nie jest tak łatwą i oczywistą decyzją jak może się z początku wydawać. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać zbiornik betonowy dostosowany do wymagań danego gospodarstwa domowego. Zadzwoń do nas i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!