500 581 100 [email protected]

Województwo świętokrzyskie

Funkcjonujemy na rynku zbiorników betonowych od bardzo wielu lat. Przez ten okres czasu doczekaliśmy się rzeszy kilku tysięcy zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać właśnie z naszych usług. Produkujemy między innymi szamba betonowe, zbiorniki na wodę, piwnice ogrodowe.

Stawiamy na trwałość dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że szambo bądź jakikolwiek inny zakupiony u nas produkt będzie służyć bezawaryjnie przez długie lata. W porównaniu do konkurencyjnych firm nie oszczędzamy na jakości betonu. Świadczą o tym pozytywne opinie osób, które zdecydowały się już skorzystać z naszych usług!

Między innymi nasze betonowe pojemniki montowane są w wielu miejscowościach województwa Świętokrzyskiego. Nasze ekipy można spotkać w miastach takich jak Kielce, Busko-Zdrój, Sandomierz, Pińczów i wielu innych. Obsługujemy powiaty Konecki, Włoszczowski, Jędrzejowski, Skarżyski, Starachowicki, Ostrowiecki, Kielecki, Opatowski, Sandomierski, Staszowski, Buski, Pińczowski, Kazimierski.

Docieramy wszędzie tam, gdzie konkurencja w wielu przypadkach nie jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia. Podpowiemy jak przygotować się do montażu zbiornika na szambo. Nasi specjaliści są jak najbardziej do Państwa dyspozycji. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy dlatego do kontaktu telefonicznego, bądź osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy.