500 581 100 [email protected]

Województwo warmińsko-mazurskie

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą szamb wykonanych z betonu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co przekłada się na wysoką jakość oferowanego przez nas produktu oraz na zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

Do każdego zamówienia podchodzimy z jak największą dbałością i zaangażowaniem. Oprócz produkcji zbiornika, transportu go pod wskazany przez klienta adres zajmiemy się również jego montażem w ziemi. Po stronie naszych klientów jest tylko obowiązek przygotowania wykopu o odpowiednich wymiarach.

Dlaczego powinni Państwo kupić betonowe szambo właśnie u nas? Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość produktu. Naszą zaletą jest fakt, że obsługujemy całe województwo Warmińsko-Mazurskie. Nasze zbiorniki montowaliśmy w takich miastach jak Elbląg, Braniewo, Iława, Olsztyn, Ełk, Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko, Lidzbark Warmiński. Mniejsze miejscowości również nie są dla nas problemem. Do mieszkańców takich powiatów jak Piski, Ełcki, Olecki, Giżycki, Węgorzewski, Gołdapski, Kętrzyński, Mrągowski, Szczycieński, Olsztyński, Nidzicki, Działdowski, Nowomiejski, Iławski, Ostródzki, Lidzbarski, Bartoszycki, Braniewski, Elbląski również docieramy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego szamba nie jest łatwym zadaniem. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zbiorników na szambo. Pomogą w doborze odpowiedniego pojemnika, który sprawdzi się w danym gospodarstwie domowym. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę!