500 581 100 [email protected]

Województwo wielkopolskie

Budujesz dom w Poznaniu lub okolicach tego miasta? Jeśli tak, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że staniesz przed koniecznością zakupu zbiornika na szambo. Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą szamb betonowych.

Montujemy zbiorniki na nieczystości na terenie Poznania, a także w takich miastach jak Kalisz, Piła, Słupca, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Konin, Turek i wielu innych. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dostarczaliśmy kontenery na szambo do takich powiatów jak Ostrzeszowski, Ostrowski, Turecki, Kaliski, Kolski, Koniński, Słupecki, Pleszewski, Krotoszyński, Jarociński, Wrzesiński, Gnieźnieński, Średzki, Śremski, Gostyński, Rawicki, Kościański, Leszczyński, Poznański, Pilski, Wągrowiecki, Obornicki, Chodzieski, Złotowski, Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Międzychodzki, Nowotomyski, Grodziski i Wolsztyński.

Nie martw się tym, że nie wiesz jaki zbiornik sprawdzi się w Twoim domu! Jesteśmy po to, aby doradzić i pomóc w podjęciu decyzji o pojemności zbiornika na szambo. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, oraz szybką realizację zamówienia. Każdy zbiornik jest szczegółowo sprawdzany zanim trafi na montaż u klienta. Nie musisz się więc obawiać problemów z jego trwałością i szczelnością. Zadzwoń do nas, obiecujemy, że nie pożałujesz tej decyzji!