500 581 100 [email protected]

Województwo zachodniopomorskie

Planujesz zakup szamba? U nas znajdziesz wysokiej klasy szambo betonowe, które wyróżnia się na tle konkurencji ogromną trwałością i jakością wykonania. Jeśli potrzebujesz innych obiektów wykonanych z betonu, to mamy do zaoferowania piwnice ogrodowe, kanały samochodowe, a także studzienki wodociągowe.

Nasza działalność prowadzona jest na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów pochodzących między innymi z takich miast jak Szczecinek, Kamień Pomorski, Gryfice, Drawsko Pomorskie, Szczecin, Choszczno, Białogard, czy Kołobrzeg. Docieramy do każdej nawet najmniejszej miejscowości położonej w takich powiatach jak Myśliborski, Pyrzycki, Gryfiński, Choszczeński, Wałecki, Drawski, Stargardzki, Policki, Szczeciński, Łobeski, Goleniowski, Kamieński, Gryficki, Świdwiński, Kołobrzeski, Szczecinecki, Białogardzki, Koszaliński, Sławieński.

Nasze usługi nie kończą się tylko i wyłącznie na sprzedaży zbiorników na szambo. Zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego zajmujemy się organizacją transportu szamba, a także przeprowadzamy jego montaż we wskazanym przez klienta miejscu, o ile przygotował on wcześniej odpowiedniej wielkości wykop w ziemi. Nasze zbiorniki posiadają certyfikat, który jest szczególnie istotny w przypadku osób, które starają się o dotację na zakup pojemnika na nieczystości, bądź potrzebują certyfikatu do odbioru budowy nieruchomości i szamba.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania dotyczące pojemności zbiornika? Zadzwoń do nas, a rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości. Czekamy na telefon od Ciebie!