500 581 100 [email protected]

Nasze referencje

Firma Konsus Sp. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Betonex. Z całą odpowiedzialnością chcemy polecić wyżej wymienioną firmę jako partnera odpowiedzialnego, rzetelnego i wywiązującego się ze wszystkich aspektów współpracy.

Współpraca polegała na wyprodukowaniu, dostarczeniu i montażu zamówionych przez nas wyrobów betonowych. Firma Betonex wywiązała się z powierzonego zadania w sposób odpowiedzialny i zgodny z oczekiwaniami. Wszelkie prace zostały ukończone w umówionym wcześniej terminie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma pracuje zgodnie z najwyższymi standardami, co widać na każdym etapie współpracy.

Dla nas, jako klienta, bardzo ważne jest wsparcie i profesjonalne doradztwo, udzielane klientowi przez wykwalifikowany zespół pracowników. Wszelkie wątpliwości rozwiewane są w mgnieniu oka, a pracownicy są zawsze dyspozycyjni i życzliwie nastawieni do klienta.

Do wyboru firmy Betonex skłoniła nas długa tradycja działalności firmy i grono zadowolonych klientów. Czas pokazuje, że nie była to decyzja chybiona. Wykonane na nasze zamówienie wyroby charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale i atrakcyjną ceną.

Nie bez powodu firmie Betonex zaufało już setki klientów na terenie całego kraju. Z czystą przyjemnością dołączamy do tego grona i z czystym sumieniem będziemy polecać ich usługi każdemu. Każdy, kto poszukuje solidnego partnera do współpracy, powinien zainteresować się usługami firmy Betonex. My, ze swojej strony, jesteśmy ogromnie z nich zadowoleni.

 

Mirosław Onyszkiewicz

Chcemy poinformować, że nasza współpraca z firmą Betonex przebiegała w sposób całkowicie zadowalający i satysfakcjonujący. Współpracę rozpoczęliśmy w roku ubiegłym i do tej pory znacznie się ona rozwinęła. Z ogromną przyjemnością potwierdzamy, że firma Betonex jest partnerem, z którym z ogromną chęcią będziemy współpracować dalej.

Zamawiane przez nas wyroby betonowe są zawsze najwyższej jakości. Spełniają wszelkie wymogi budowlane i sanitarne. Dla nas, jako klienta, równie ważna jest ich cena oraz atrakcyjne rabaty. Firma, jako dostawca rzetelny i odpowiedzialny, zawsze przestrzega ustalonych wcześniej terminów, a obsługa klienta stoi na najwyższym możliwym poziomie.

U podstawy naszych kontaktów handlowych z firmą Betonex leży zaufanie, zaangażowanie i rzetelność, które dają nam poczucie, że zawsze jesteśmy w najlepszych rękach. Wszelkie usługi świadczone są w pełni profesjonalne, a nawiązana współpraca jest dla nas satysfakcjonująca w każdym aspekcie.

Nasze potrzeby jako klienta są zawsze rozumiane i nigdy nie lekceważone. Nawet po sfinalizowaniu konkretnej transakcji, personel firmy Betonex, w pełni wykwalifikowany i oddany swojej pracy, jest zawsze chętny do pomocy i zawsze dyspozycyjny.

Z pełną przyjemnością możemy potwierdzić, że firma Betonex, jako nasz zaufany partner handlowy, całkiem zasługuje na powierzone jej zaufanie. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że nasza współpraca będzie się w dalszym ciągu rozwijała i kwitła. Ze swojej strony możemy stwierdzić, że jest to przykład idealnej biznesowej współpracy.

 

Paweł Walkowski

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Betonex, jako w pełni profesjonalną, rzetelną i kompetentną w zakresie realizacji usługi budowlanej polegającej na instalacji szamb betonowych. Zaświadczam również, że od samego początku naszej współpracy z Betonex, mogliśmy liczyć na kompleksową obsługę techniczną i merytoryczną w zakresie realizowanego zamówienia.

Zakres realizowanych usług obejmował:

1. Wszelkie czynności związane z zamówieniem realizacji prac budowlanych.
2. Dokładny projekt i kosztorys inwestycji, uwzględniający wyniki badań i analiz struktury gruntów.
3. Przewóz narzędzi i materiałów niezbędnych do kompleksowego wykonania danego zlecenia.
4. Realizację zadań w oparciu o wszelkie przepisy wynikające z instrukcji prowadzenia robót budowlanych.

Chcę jednoznacznie podkreślić, że firma Betonex oferuje nie tylko efektywną, profesjonalną i terminową realizację zadań, ale też zapewnia szybki przepływ informacji, które są niezbędne w procesie zgłaszania zamówienia. Dzięki temu, już na samym początku, mieliśmy dostęp do najważniejszych danych, uwzględniających specyfikację konkretnego zlecenia i mogliśmy – na ich podstawie – dokonać stosownej korekty wprowadzanych założeń.

Zaświadczam również o wysokim poziomie kwalifikacji pracowników firmy, dzięki którym inwestycja (szamba betonowe) została wykonana bez jakichkolwiek niedociągnięć technicznych. Należy podkreślić, że kadra pracownicza Betonex-u cechuje się pełnym zaangażowaniem w wykonywaniu wszelkich, powierzonych jej prac.

Niniejszym, polecam tą firmę jako profesjonalnego wykonawcę zadań związanych z budową instalacji ściekowej. Jestem przekonany, że szamba betonowe wykonane przez pracowników tej jednostki organizacyjnej, spełnią wszystkie postawione przed nimi oczekiwania.

 

Barbara Antkowiak

Zaświadcza się, że firma Betonex, wykonała na rzecz naszego przedsiębiorstwa szereg usług związanych z budową instalacji ściekowej. Zrealizowane w ten sposób zadania, zostały wykonane w stopniu profesjonalnym i kompleksowym.

Potwierdza się, że wszystkie zadania zrealizowane przez firmę Betonex, zostały wykonane w określonym terminie. Pracownicy firmy posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym ogół prac przebiegł szybko i sprawnie a co za tym idzie – nie generował zbędnych kosztów.

Warto podkreślić osobiste zaangażowanie osób decyzyjnych w firmie Betonex, odpowiedzialnych za całość wykonanych prac. Osoby te posiadają szereg umiejętności menadżerskich, ułatwiających organizację pracy i przyspieszających całość realizowanego zlecenia.

Zaświadczam, że szamba betonowe wybudowane na rzecz naszej firmy, są wykonane starannie i w oparciu o zaktualizowane przepisy prawa budowlanego. Całość prac była realizowana w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, co stawia firmę Betonex w niezwykle korzystnym świetle.

Z tego też powodu, serdecznie polecamy firmę Betonex, jako profesjonalnego wykonawcę instalacji szamb wszystkim tym, którzy poszukują rzetelnego wykonawcy w zakresie wyżej wymienionych specjalności.

 

Jan Pietrzak

Napisz do nas!

Nasza oferta

Szamba betonowe produkowane przez firmę BETONEX wykonane są z wysokiej jakości betonu klasy B20-B40. Zbiorniki są dodatkowo chronione przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Posiadają unikalną powłokę ochronno-izolacyjną, która zabezpiecza je przed przeciekaniem a także pełną niezbędną dokumentację i liczne certyfikaty i atesty. W naszej ofercie znajdują się również: szamba jedno i wielokomorowe, kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, studnie wodomierzowe.

Kontakt

BETONEX Wielogóra ul. Stawna 2 26-660 Jedlińsk

500 581 100

[email protected]